עורך דין רשלנות רפואית- עלות התביעות

פורסם ביום: 2 באוגוסט, 2011 קטגוריות: כללי | אין תגובות

עורך דין רשלנות רפואית על העלות האמיתית של רשלנות רפואית – זה אולי יפתיע אותך.

מחקר חדש מעריך את עלות רשלנות רפואית בארצות הברית  בכ 55600000000 $ בשנה – $ 45600000000 מהם הוצאו על רפואה מתגוננת הנהוגה על ידי רופאים המבקשים להתרחק מתביעות נגדם.

הסכום מהווה 2.4% מכלל ההוצאות של האומה הבריאות.

המספרים הם מחקר של בית הספר הארוורד לבריאות הציבור של מחקר שפורסם במהדורת ספטמבר של ועדת הבריאות , שהתיימר להיות אומדן אמין ביותר של עלויות רשלנות עד כה.

אומר עורך דין רשלנות רפואית בבית הספר לבריאות הציבור הארוורד לבריאות הציבור ממחברי המחקר -

אנחנו לא יכולים לדון את הפוטנציאל הרפורמה אחריות רפואי להפיל הבריאות עלויות בצורה משמעותית ללא אומדני העלות מציאותי. כמה מספרים עלו בדיון היו מדיניות דמיון די ורצינו הערכה הגנה יותר ".

חלק מן המתנגדים ווקאלי יותר רפורמה בשירותי הבריאות טענו עוד כי לחסל רשלנות רפואית ילך דרך ארוכה לקראת פתרון בעיה העלות העיקריים במערכת. בהתחשב באחוז קטן של הדולר הבריאות בילה בנושאי רשלנות רפואית, שבקושי נראה המקרה.

במקביל, עם $ 45000000000 בשנה מנוצל על פרוצדורות רפואיות ובדיקה נעשה אך ורק למטרות של רפואה מתגוננת, אין ספק מקום לשיפור.

עורך דין רשלנות רפואית מסכם את זה יפה -

קבוצות רופא המבטח כמו לקריסת כל שיחות על גידול בעלויות בתחום הבריאות לרפורמה רשלנות, בעוד יריביהם לגמד את תפקידה של רפואה מתגוננת. המחקר שלנו מוכיח כי גם הפשטת אלה טועים – סכום של רפואה מתגוננת היא לא טריוויאלי, אבל זה לא סביר להיות מקור חיסכון משמעותי.

לסיכום- עורך דין רשלנות רפואית מאמין כי סכומים אלו רק יעלו לאור בעיות תקציב וכשלים המתרחשים בנושא זה בארה"ב מדי יום.

הוסף תגובה !

עליך להתחבר על מנת להגיב.