רשלנות רפואית בהריון / בלידה – פיצוי משמעותי

פורסם ביום: 2 באוקטובר, 2011 קטגוריות: כללי | אין תגובות

היי אני יודעת שזה לא מקרה של רשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה אבל בכל זאת, אשמח אם תעזור לי: אספר בקיצור. לפני 6 שנים ביצעתי כתרים בשניים . לאחר שנה הם נשרו ניגשתי לרופא הסברתי את חומרת המצב .הוא ניסה להוציא את הכתרים על מנת להדביק שוב אך לא הצליח . הזריק לי זריקה הרדמה מקומית ותוך כדי הרופא הוציא את הכתרים יחד עם שלושה שניים .ולאחר דקות הדביק שוב .לאחר שנה הכתרים שוב רוקדים ניגשתי שוב הרופא הבחין בפה ושלח אותי בפעם הראשונה לבצע צילום שניים .לאחר הצילום הרופא טען שצריך לבצע שתלים .אני בסך הכול בגיל 28 וזה לא נישמע טוב . אשמח לקבל תשובה האם אני יכולה להגיש תביעת רשלנות רפואית.

תשובה של עורך דין רשלנות רפואית: במקרה ונגרם נזק בלתי הפיך לשניים כתוצאה ממצב של רשלנות רפואית, יש לפנות אל עורך דין רשלנות רפואית, אשר יוועץ במומחה שיניים מתאים במטרה לקבל החלטה אם ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית.

אין ספק שבפיצוי במקרה כזה, לא יהיה קרוב לסכומים שנפסקיים במקרים של רשלנות רפואית בלידה או רשלנות בהריון. בהצלחה

במקרים של רשלנות רפואית בהריון או רשלנות רפואית בלידה, מאחר והנזק הינו בלתי הפיך למשך עשרות שנים ומלווה בהוצאות רבות, הפיצוי שניתן הוא בהתאם וכולל גם כאב וסבל, הוצאות רפואיות, הפסדי השתכרות וכדומה

שאלה נוספת:

ברצוני לתבוע על נפילה ממדרגה תלולה ברחוב שהיתה שבורה כשתוצאה ממנה נפלתי ונחבטתי בכתף וכן נזקקתי לניתוח הוצאת 2 זכוכיות מכף רגלי וימי מחלה רבים אני רוצה לתבוע את המועצה של הישוב על כך. יש ברשותי צילומים של המדרגות. האם ניתן לתבוע?

תשובה : יש לבחון את צילום הליקוי הבטיחות ולהתייעץ עם מומחה בטיחות בטרם קבלת החלטה אם כדאי להיכנס להליך של תביעה בגין נפילה במדרגות

הוסף תגובה !

עליך להתחבר על מנת להגיב.