אמנם לא רשלנות רפואית בהריון או בלידה אבל…

פורסם ביום: 3 במרץ, 2014 קטגוריות: כללי | אין תגובות

שלום רב לך עו"ד ענת מולסון, מצאתי אותך בגוגל וזאת לאחר שהמליץ לי עליך עו"ד חבר של המשפחה שעוסק במנדל"ן ויודע כמה המצב שלי גרוע.

הוא אמר לי לפנות רק אליך בלי להסס בכלל ושאת הטובה ביותר בתחום הזה ולכן אני כאן ואשמח להיפגש איתך הכי מהר שאת יכולה.

ארשום בקצרה את המקרה שלי, על מנת לא להלאות אותך כי את בטח מאד עסוקה.

אז ככה שמי מירב, אני בת 23 ולאחרונה עברתי ניתוח פלסטי בהרדמה כללית.

במהלך הניתוח היתי מורדמת בהרדמה כללית, אך לצערי הרב לא מנטאלית: זאת אומרת, שמעתי את המתרחש במהלך הניתוח, ובחלק מהזמן אף הרגשתי את הכאב. התעוררתי (כמובן אחרי שהעירו אותי הרופאים (מרדים) בהיסטריה, ואת הרבע שעה בהתאוששות העברתי לבדי בבכי מהבהלה והפחד. הנזק שנגרם כמובן הוא עוגמת נפש, כמה ימים של חרדות.

השאלה שלי אם מקרים כאלה קורים? והאם ניתן לעשות משהו בנידון מבחינת הגשת תביעת רשלנות רפואית או משהו כזה?

אני יודעת שביחס למקרים האחרים שראיתי שאת מטפלת זה בטח לא משהו רציני אבל מבחינתי לא חזרתי לתפקד ואיני אותה בחורה שהייתי.

הפסקתי בעבקות המקרה את לימודיי הגבוהים בבצלאל ובעקבות כך אני מאמינה שאוכל לעסוק בתחום בו רציתי לעסוק שהוא אמנות פלסטית ולהיות האמנית שחשבתי שאהיה.

כולם מסביבי אומרים לי כל הזמן שאני חייבת להגיש תביעת רשלנות רפואית ועתה אזרתי אומץ לכך ואני בטוחה כי מה שתגידי לי הוא הדבר הנכון כי בטח לא תרצי להכניס את עצמך ואותי לתהליך מיותר שבסוף לא ייצא לשתינו כלום ממנו.

דבר נוסף לא תאמיני אבל הייתי במעקב 3 שנים לאחר שגילו לי בכיס מרה פוליפ שגדל עם הזמן מ-0.7 ס"מ

ל-1.4 ס"מ . המליצו לי לבצע ניתוח להוצאת כיס המרה ואכן כך עשיתי לא לפני שהייתי ביעוץ אצל 2מומחים . לאחר הניתוח הרופא אמר לי שהוא לא מצא שום פוליפ

בכיס המרה . כעת אני מחלימה ומתוסכלת גם מזה בנוסף לכל הצורת. כמו איוב אני מרגישה שהכל נופל עליי בבת אחת וללא התראה מוקדמת חבל מאד אבל זה המצב.

אגב, דבר אחרון שלגביו לא נראה לי שתרצי לטפל או להגיש תביעה, כי זה בטח לא רשלנות רפואית בלידה או רשלנות בהריון שזה מה שהעו"ד שהמליץ עליך אמר שאת מטפלת בד"כ.

ליפני כמה שנים בערך פניתי לרופא משפחה בגלל כאבי ראש ועצבנות לא מובנת.

הרופא רשם לי מירשם של אלטרול כדורים נגד דיכאון שגרמו לי לשינוי בהתנהגות ואף לדיכאון הסברתי לרופא על שינויים אלו ואף אמרתי לו שאני

משתמשת בצמחי מרפא ולמרות זאת הוא המשיך לתת לי את הכדורים ולא עקב אחרי המינון הנכון ולא שלח אותי לבדיקה פסיכייאטרית כנדרש הגעתי עד למצב

ששקלתי אפילו לסיים את חיי ישנם עוד מספר דברים אבל העדיף בשיחה מצפה לתשובה תודה רבה ושיהיה לך שובע טוב.

מירב

הפוסט סגור לתגובות !