עו"ד מומחה לרשלנות רפואית

פורסם ביום: 9 ביוני, 2014 קטגוריות: כללי | אין תגובות

שלום רב, אני פונה לגבי כמה סוגיות, גם בנושא רשלנות רפואית וגם בנושא ביטוח.

הבנתי שעו"ד ענת מולסון עוסקת רק בתחום של רשלנות רפואית אך אולי היא תוכל לסייע לי גם בנושא ביטוח או להמליץ לי על מישהו בתחום.

בתי לאה נפצעה ברצועה צולבת ברך ימין בהיותה תלמידה ב- 2014, בעת מיונים לצבא. נדחתה ממשרד הביטחון בטענה שזו לא הייתה פעילותם.

1. הגשתי תביעה לחברת ביטוח תאונות אישיות תלמידים ונדחיתי. יש לפנות כעת עד 23.12.14 לבית הדין. מעבר לתקופה זו לא ניתן לתבוע לפי מה שנמסר לי.

ביטוח לאומי העריך הנזק ב- 40%.

2. הגשתי גם תביעה לחברת הביטוח שביטחה את האירוע. נדחיתי גם מהם. גם כאן יש כעת מקום לפנות לבית הדין.

בהמשך גויסה לצבא בפרופיל נמוך ושוב נפצעה באותה הברך והפעם במינסקוס. עדיין לא הגשתי תביעה למשרד הביטחון.

בעניין חברות הביטוח- האם יש טעם להגשת תביעת נזיקין ומה העלות שלנו להגשת התביעה ומה הפיצוי שעשויה לקבל אם בכלל בחברות הביטוח?

באשר למשרד הביטחון- אבדוק בשלב מאוחר יותר אך האם אתם מתמחים גם בתביעות למשרד הביטחון?

העניין מאוד דחוף שכן לא נשאר הרבה זמן עד שיהיה אפשר להגיש תביעה לחברת הביטוח לתאונות אישיות תלמידים.

כמו כן, רופא משפחה נתן לבן שלי תרופה נגד דיכאון וגרם לו נזק בלתי הפיך. מאז הוא לא מתפקד ולא מוכן ללכת לעבוד. הוא נהיה אפאטי וקשה מאד לתקשר איתו. אני אובדת עצות ורוצה לדעת מה ניתן לעשות גם כאן מבחינת תביעת רשלנות רפואית

לא יכול להיות שיהרסו חיים של בחור צעיר בגלל שטויות של רופאים.

למשל להלן דוגמא לזלזול ולאטימות שבהן אני נתקלת:

היינו אצל רופא שיניים לפני יותר מחודש  והוא לא רוצה להביא לנו את התיעוד  מה  לעשות כואב לנו השיניים והטיפול האורטודנטי הלקוי. יש עו"ד מומחה לרשלנות רפואית ולאורטודנטיה ?

הרופא לא יודע להמשיך טיפול ולא רוצה להביא תיעוד  ואת התשלום של הטיפול. נראה לי שזה בגלל משראה שמצבו הנפשי של הילד לא טוב ואז הוא מחפש תירוצים איך להתחמק מאיתנו. אם יש לך רעיון וב מה לעשות זה מאד יעזור לי.

כמו שראית אני נאלצת כל היום להתעסק בהתמודדויות משפטיות ורפואיות שנקלעתי אליהן בתום לב, בגלל שאני אם חד הורית ואין לי עזרה אז כולם חושבים שיצליחו להקשות עליי את החיים מה שאכן קורה בפועל.

מלבד כל הצרות, יש לי גם סבתא שנפטרה עקב איחור באבחון של סרטן, אבל זה כבר לשיחה אחרת…

אודה לתשובה מהירה.

תודה. דיצה

הפוסט סגור לתגובות !